Skyliner II

Informacje / oferta

Lokalizacja Polska / Mazowieckie / Warszawa / Wola
Status oferty Dostępna
Rodzaj budynku Biurowiec
Numer 867/7152/OLW
Powierzchnia 1250 m2
Cena na zapytanie

Standard powierzchni

  • Recepcja
  • Podwieszane sufity
  • Podnoszone podłogi
  • Sieć komputerowa
  • Sieć elektryczna
  • Sieć telefoniczna

Opis

Nowa wieża biurowa, Skyliner II, o imponującej wysokości 130 metrów, będzie wzniesiona przy prestiżowym Rondzie Daszyńskiego na warszawskiej Woli, zajmując miejsce tuż obok pierwszego etapu naszej inwestycji.

Skyliner II będzie dysponować imponującą powierzchnią całkowitą wynoszącą 24,000 mkw. na 28 kondygnacjach, z dodatkowymi 1,000 mkw. przewidzianymi na lokale handlowo-usługowe. Architektura budynku będzie harmonijnie komponować się z pierwszą fazą kompleksu Skyliner, który został oddany do użytku na początku 2021 roku, tworząc spójną całość na działce.

Obie wieże zostaną połączone przez eleganckie podium. Druga faza inwestycji przyniesie nowoczesne foyer wejściowe z w pełni przeszklonym, podświetlonym, dwukondygnacyjnym holu i antresolą. Podobnie jak w pierwszej fazie, reprezentacyjne schody będą prowadzić na antresolę, a całe wnętrze zostanie wzbogacone bujną roślinnością naturalną. W sumie ogólnodostępne podium kompleksu oferować będzie 4,500 mkw. powierzchni handlowo-usługowej, dostępnej zarówno dla najemców, jak i okolicznych mieszkańców.

Przestrzeń wokół inwestycji zostanie zaaranżowana jako zielona oaza, otwarta dla społeczności i starannie zaprojektowana, aby zachęcać użytkowników kompleksu oraz mieszkańców okolicznych budynków do korzystania z niej w wolnym czasie. Nowy biurowiec będzie otoczony drzewami, krzewami i innymi roślinami, tworząc przyjemny deptak, który połączy biurową strefę Ronda Daszyńskiego z sąsiadującymi projektami mieszkaniowymi.

Przewidziano 5-kondygnacyjny parking podziemny z miejscami na ponad 200 samochodów oraz strefą rowerową na 100 jednośladów.

Podoba Ci się ta oferta?

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem niezwłocznie.

Podoba Ci się ta oferta?

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem niezwłocznie.

Napisz do nas jakiego biura szukasz

Proszę uzupełnić pole.
Proszę uzupełnić pole.
Proszę zaakceptować zgodę.
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana. Przepraszamy! Nie udało się wysłać wiadomości. Prosimy spróbować później.

Skontaktuj się z nami

Szukasz dogodnej lokalizacji dla swojej firmy?
Zadzwoń lub napisz, a my odpowiemy na każde Twoje pytanie.

biuro@find-office.pl

Zapraszamy do kontaktu

+48 695 482 814

+ 48 600 517 335