Studio A

Informacje / oferta

Lokalizacja Polska / Mazowieckie / Warszawa / Wola
Status oferty Dostępna
Rodzaj budynku Biurowiec
Numer 869/7152/OLW
Powierzchnia 280 - 1500 m2
Cena na zapytanie
Opłata eksploatacyjna 23 zł / m2

Standard powierzchni

  • Recepcja
  • Podwieszane sufity
  • Podnoszone podłogi
  • Sieć komputerowa
  • Sieć elektryczna
  • Sieć telefoniczna

Opis

Studio to nowoczesny, podwójny wieżowiec biurowy o kaskadowej bryle, zlokalizowany w prestiżowym Centralnym Obszarze Biznesu. Jego charakterystyczną cechą jest unikalna architektura przyziemia, nadająca wrażenie lewitacji obiektu. Szklane fasady sięgają 20 metrów nad ziemią, cofając się w głąb budynku, a cała konstrukcja oparta jest na filarach o kształcie powtarzalnych liter X. Wieżowiec osiąga wysokość 100 metrów i oferuje łącznie 43 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej do wynajęcia.

Oryginalny design i położenie przy głównej arterii komunikacyjnej sprawiają, że budynek jest łatwo rozpoznawalny i doskonale eksponowany. Dostępne są atrakcyjne powierzchnie biurowe z pięknym widokiem na panoramę Warszawy oraz pasaż handlowo-usługowy. Standard wykończenia jest wysoki, z zastosowaniem proekologicznych rozwiązań potwierdzonych certyfikatami LEED i WELL. Istnieje możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni, a przeszklone elewacje i optymalny dostęp do światła dziennego tworzą komfortowe warunki pracy.

Warto podkreślić, że budynek posiada certyfikat WELL Health-Safety Rating, co świadczy o najwyższych standardach bezpieczeństwa, redukujących ryzyko przenoszenia chorób, oraz sprzyjających tworzeniu zdrowego i bezpiecznego środowiska pracy. Dla najemców dostępne są także podziemne miejsca parkingowe i infrastruktura przyjazna rowerzystom.

Podoba Ci się ta oferta?

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem niezwłocznie.

Podoba Ci się ta oferta?

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem niezwłocznie.

Napisz do nas jakiego biura szukasz

Proszę uzupełnić pole.
Proszę uzupełnić pole.
Proszę zaakceptować zgodę.
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana. Przepraszamy! Nie udało się wysłać wiadomości. Prosimy spróbować później.

Skontaktuj się z nami

Szukasz dogodnej lokalizacji dla swojej firmy?
Zadzwoń lub napisz, a my odpowiemy na każde Twoje pytanie.

biuro@find-office.pl

Zapraszamy do kontaktu

+48 695 482 814

+ 48 600 517 335