O nas

Find Office oferuje usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych.
Jesteśmy butikową, rodzinną firmą operującą w Warszawie i miastach regionalnych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne powierzchnie biurowe klasy A+, powierzchnie biurowe w odrestaurowanych kamienicach, a także biura elastyczne z krótkim okresem najmu.
Reprezentujemy wyłącznie najemców, jesteśmy zaangażowani w każdy etap procesu transakcji.

Zapewniamy kompleksową usługę, w skład której wchodzi doradztwo w kwestii najmu biura, wsparcie w aranżacji i umeblowaniu powierzchni oraz negocjacje i renegocjacje warunków umowy najmu.

 

Zapraszamy do współpracy!

My doradzamy, Ty wybierasz!

 

 

nowoczesne powierzchnie

Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów oferując najbardziej dopasowane powierzchnie biurowe.

kompleksowe usługi

Obserwujemy nadchodzące oraz obowiązujące trendy i nowe inwestycje deweloperów.

fachowe doradztwo

Specjalistyczne i fachowe doradztwo na każdym etapie najmu nowego biura.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Reprezentujemy wyłącznie najemców. Nasi Klienci oszczędzają czas i pieniądze, potrzebne na weryfikacje dostępnych na rynku ofert biurowych. W naszej ofercie posiadamy wszystkie dostępne na rynku budynki biurowe, nie tylko wieżowce, ale także mniejsze, kameralne budynki, które często nie są ogólnodostępne w ofercie rynkowej. Nie pobieramy prowizji w przypadku dedykowanej współpracy z Państwem. Nasze doradztwo polega na kompleksowej usłudze, w skład której wchodzi prezentacja dostępnych na rynku powierzchni biurowych spełniających Państwa kryteria, aranżacji i zaprojektowanie powierzchni, wyposażenie powierzchni w meble biurowe oraz negocjacje i renegocjacje umów najmu z deweloperem, właścicielem lub zarządcą budynku biurowego.

CZYM SIĘ
WYRÓŻNIAMY?

Indywidualnie podchodzimy do Państwa oczekiwań. Jesteśmy butikową, rodzinną firmą, która świadczy wysoki serwis usług oraz obsługi Klienta. W naszej ofercie posiadamy biura o różnych metrażach – mniejsze do 300 m2, średnie do 1000 m2, duże – powyżej 1000 m2 a także budynki biurowe na wynajem i sprzedaż. Swoje usługi dedykujemy firmom o różnych potrzebach lokalowych.