O nas

O nas

Find Office oferuje usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Na bieżąco analizujemy rynek, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują rzetelne informacje o aktualnej sytuacji. W naszej ofercie znajdują się tylko aktualnie dostępne powierzchnie biurowe w Warszawie. Reprezentujemy najemców i jesteśmy zaangażowani w każdy etap procesu transakcji. Nasze doradztwo polega na kompleksowej usłudze, w skład której wchodzą rekomendacje w kwestii wyboru biura, wynegocjowanie najlepszych warunków z deweloperem, właścicielem lub zarządcą budynku oraz wsparcie w zaaranżowaniu powierzchni. Nasi Klienci nie ponoszą opłat związanych z procesem wyszukania biura.

Znajdź biuro z nami bez prowizji.
My doradzamy, Ty wybierasz!

Oferujemy

biura bez prowizji na terenie całej Warszawy

W naszej ofercie dostępne są zarówno powierzchnie w nowoczesnych biurowcach, stylowe biura w kamienicach, biura w domach i mieszkaniach prywatnych oraz strefy coworkingowe – doskonałe w przypadku mniejszych firm oraz startupów. Proponujemy dodatkowo biura tymczasowe bądź wirtualne. Ponadto zajmujemy się wynajmem lokali usługowych. Pomagamy szybko i solidnie w znalezieniu każdego rodzaju biura, które będzie odpowiadało potrzebom naszych partnerów biznesowych.

nowoczesne powierzchnie

Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów oferując najbardziej dopasowane biura.

kompleksowe usługi

Obserwujemy nadchodzące oraz obowiązujące trendy i nowe inwestycje warszawskich deweloperów.

fachowe doradztwo

Specjalistyczne i fachowe doradztwo na każdym etapie najmu nowego biura.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Nie pobieramy prowizji ze strony najemcy. Nasze doradztwo polega na kompleksowej usłudze, w skład której wchodzi doradztwo w kwestii wyboru biura, aranżacji i projektowaniu powierzchni oraz negocjacje z developerem, właścicielem lub zarządcą biura. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów oferując najbardziej dopasowane biura. Śledzimy bieżącą sytuację na rynku nieruchomości biurowych.

CZYM SIĘ
WYRÓŻNIAMY?

Indywidualnie podchodzimy do Państwa oczekiwań. W swojej ofercie posiadamy biura o różnych metrażach – niewielkie do 100 m2, średnie do 500 m2 oraz duże – powyżej 500 m2. Swoje usługi dedykujemy firmom o różnych potrzebach lokalowych.