O nas

Find Office oferuje usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Reprezentujemy wyłącznie najemców, dzięki czemu nie zachodzi konflikt interesów. Na bieżąco analizujemy rynek nieruchomości komercyjnych, nasi Klienci otrzymują rzetelne informacje o aktualnej sytuacji. Jesteśmy zaangażowani w każdy etap procesu transakcji. Współpraca z nami nie kończy się z chwilą podpisania umowy między Państwem a wynajmującym. Zapewniamy kompleksową usługę, w skład której wchodzi doradztwo w kwestii wyboru biura, wynegocjowanie najlepszych warunków z wynajmującym, wsparcie w aranżacji i umeblowaniu biura oraz renegocjacja warunków umowy.

 

Zapraszamy do współpracy!

My doradzamy, Ty wybierasz!

 

 

nowoczesne powierzchnie

Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów oferując najbardziej dopasowane biura.

kompleksowe usługi

Obserwujemy nadchodzące oraz obowiązujące trendy i nowe inwestycje warszawskich deweloperów.

fachowe doradztwo

Specjalistyczne i fachowe doradztwo na każdym etapie najmu nowego biura.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Reprezentujemy wyłącznie najemców. Nie pobieramy prowizji w przypadku dedykowanej współpracy z Państwem. Nasze doradztwo polega na kompleksowej usłudze, w skład której wchodzi doradztwo w kwestii wyboru biura, aranżacji i projektowaniu powierzchni oraz negocjacje z developerem, właścicielem lub zarządcą biura. Śledzimy bieżącą sytuację na rynku nieruchomości biurowych.

CZYM SIĘ
WYRÓŻNIAMY?

Indywidualnie podchodzimy do Państwa oczekiwań. W swojej ofercie posiadamy biura o różnych metrażach – niewielkie do 100 m2, średnie do 500 m2 oraz duże – powyżej 500 m2. Swoje usługi dedykujemy firmom o różnych potrzebach lokalowych.