Informacje rynkowe

Nadchodzący trend - specjalizacja coworkingów !

Do Polski wchodzi nowy trend -specjalizacji coworkingów.

Duże sieci elastycznych biur, dopiero zaczynają tworzyć przestrzenie ukierunkowane pod konkretnych użytkowników. Na razie tematyczne biura, powstają w przestrzeniach butikowych.

W Warszawie istnieją już coworkingi jak colegal, czyli elastyczne powierzchnie tylko dla prawników. Na warszawskim Wilanowie, powstał niedawno coworking- rodzicielski. Oprócz elastycznej powierzchni biurowej,  pracujące zawodowo mamy, mogą skorzystać z usług opieki nad dziećmi. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można połączyć dwie sfery życia.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, tego typu rozwiązaniami.

2019-03-20

Warszawa prezentuje się na targach MIPIM. 

Warszawa prezentuje się na targach MIPIM.
Podczas tegorocznych targów inwestycyjnych w Cannes Warszawa zaprezentowała swoje plany rozwoju. Na targach odbyła się premiera raportu na temat potencjału inwestycyjnego oraz sytuacji na rynku nieruchomości w stolicy – „Warsaw your place to invest”.
Warszawa to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do inwestowania w Europie, co potwierdzają prestiżowe międzynarodowe rankingi, w tym m.in. przygotowany przez Financial Times (serwis fDi Markets), który plasuje Warszawę na 3. miejscu wśród najbardziej przyjaznych biznesowi miast przyszłości w Europie 2018/2019. Z kolei w najnowszym rankingu fDi Magazine, stolica już po raz trzeci została uznana liderem wśród polskich miast przyszłości 2019/2020. Trzymamy kciuki za nowe inwestycje biurowe w Stolicy.

źródło: NowaWarszawa

2019-03-13

 

 

Inspirujące biuro

Google projektując swoje biura dba o samopoczucie swoich pracowników. W warszawskim wieżowcu przy ul. Emilii Plater, na kilku piętrach, pracownicy mają do dyspozycji m.in. swoją własną restaurację z widokiem na Pałac Kultury i Nauki, siłownię, karuzelę, pokój gier czy pokoje do spania.

http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/google-warszawa-odwiedzilismy-biuro-technologicznego,4978036,artgal,t,id,tm.html?fbclid=IwAR1r4h20bo16YgJ_nZgfGojPIOnqviaHRhw-JCJW7X8BPjEjEjCn2f-UUUE

2019-03-05

Wysoki popyt na biura w Warszawie

Popyt na powierzchnie biurowe w Warszawie utrzymuje się na wysokim poziomie, czego wynikiem jest rekordowy wolumen transakcji najmu w 2018 roku, który wyniósł 858 000 mkw.

Warto dodać, że wskaźnik powierzchni niewynajętej na koniec 2018 roku wyniósł 8,7%, co stanowi najniższą wartość od 2012 roku.

 

2019-02-26

Nowe dwa wieżowce na warszawskiej Woli

Warszawski skyline w najbliższych latach może wzbogacić się o dwie wieże. Wola Tower może mieć 200 metrów wysokości oraz niższy niebotyk 132 metrów wysokości.

 

 

 

2019-03-01